(VIDEO)"Nemojte to da nam radite, mi da igramo bez navijača?" Bivši fudbaler Partizana u centru skandala u Crnoj Gori

Bivši igrač Partizana Petar Grbić pokušao je da spriječi haos na utakmici između podgoričke Budućnosti i Dečića, u derbi utakmice fudbalskog prvenstva Crne Gore.

Paetar grbić u raspravi

Veliki skandal dogodio se u Crnoj Gori. Meč glavnih kandidata za titulu Dečića i Budućnosti prekinut je sredinom prvog poluvremena zbog divljanja gostujuće navijačke grupe Varvari.

Pri vođstvu domaćina 1:0, Varvari su počeli da ubacuju brojne petarde i baklje u teren, umalo su pogodili jednog od fudbalera Dečića, ali i svog igrača Orahovca. Meč je zbog toga prekidan gotovo na svaka dva minuta, da bi na kraju sudija riješio da i definitivno prekine igru i da se konsultuje sa delegatom.

Odlučeno je da se isprazni dio tribine na kojem su navijači Budućnosti.

Petar Grbić, nekadašnji igrač Partizana, a sada igrač Budućnosti, pokušao je da spriječi haos na utakmici.