VJEČITI DERBI BEZ POBJEDNIKA Rukometaši Zvezde i Partizana remizirali u Šumicama

Rukometni vječiti derbi između Partizana i Crvene zvezde u 16. kolu Superlige završen je neriješenim rezultatom – 31:31 (15:16, 16:15).

U Sportskom centru Šumice na beogradskom Voždovcu, navijači su bili svjedoci napetog i uzbudljivog duela između ekipa Zvezde i Partizana, koji je na kraju rezultirao podjelom bodova.

Zvezda je dominirala u prvom dijelu igre, uspijevajući da stekne prednost od četiri gola u nekoliko navrata, ali crno-bijeli su dobrom defanzivnom igrom preokrenuli rezultat u svoju korist, vodeći sa 16:15 na poluvremenu.

Drugo poluvreme donijelo je osjetne oscilacije u igri oba tima, sa rezultatom koji se uglavnom kretao sa po gol ili dva prednosti na obje strane.

Uzbudljiva završnica meča kulminirala je golom Zvezde iz sedmerca, što je dovelo do konačnog rezultata od 31:31.

Naredno kolo će donijeti nove izazove za obe ekipe. Partizan će se suočiti sa kragujevačkim Radničkim, dok će Zvezda putovati u goste Ubu.

Partizan se posijle ovog kola nalazi na četvrtom mjestu sa 10 pobjeda, četiri poraza i dva remija.

Na drugoj strani, crveno-bijeli su pozicionirani na šestom mestu sa duplo više poraza, te će morati žestoko da se bori ukoliko želi u plej-of, prenosi Sportal.