(VIDEO) DA LI JE OVO PENAL Vječiti derbi obilježila i sporna situacija

Nakon prvih 45 minuta 172. vječitog derbija, Crvena zvezda - Partizan je 1:1, iako je crveno-bijeli tim bio dominantan u prvom poluvremenu.

vječiti derbi

Fudbaleri Zvezde su propustili još četiri-pet sjajnih prilika i mogli su da imaju ozbiljno vođstvo.

Dok je trajao taj pritisak Crvene zvezde i domaći tim redao prilike jednu za drugom, pojavila se i jedna sporna situacija u kaznenom prostoru Partizana, kada sudija Pavle Ilić nije okarakterisao Antićevo povlačenje Endiaja kao prekršaj za najstrožu kaznu.

Po svemu sudeći, ocjenio je da je Endiaje bio daleko od lopte i da je prije njega Bukari već uputio udarac koji je završio tik pored lijeve stative Jovanovićevog gola.

Ali, sačekačemo i stručnu analizu. Do tada, na društvenim mrežama traje polemika, pišu Sportske.