ŽELJEZNIČAR BOLJI OD MLADOSTI Gosti bez dva igrača okončali meč

Fudbaleri Željezničara pobijedili su Mladost iz Doboja Kod Kakanja rezultatom 3:1 u poslednjoj utakmici 30. kola Premijer lige BiH.

FOTO FK ZELJEZNICAR.BA

Mladost je u 26. minutu došla u vođstvo, strijelac je bio Guzina, a do kraja prvog dijela gosti su ostali bez dva igrača. Prvo je crveni karton dobio Asani u 37. minutu, a iz istog razloga i Biber je pet minuta kasnije morao napustiti teren.

U sudijjkosj nadoknadi prvog poluvremena Ramović je timu sa Grbavice donio izjednačenje, a onda su u nastavku za domaći tim pogodili Rodin i Zajimović za konačnu pobjedu sa 3:1.

Željezničar – Mladost DK 3:1

Plasman: Sarajevo 64, Zrinjski 58, Široki Brijeg 50, Željezničar 44, Radnik 41, Čelik 39, Sloboda 38, Zvijezda 09 34, Mladost DK 34, Tuzla Siti 33, Krupa 27, GOŠK 23.