ZVEZDA LAKO PROTIV MLADOSTI Crveno bijeli čuvaju vrh tabele Super lige Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Mladost u Lučanima rezultatom 3:1 u utakmici 25. kola Super lige Srbije,

FOTO FK CRVENA ZVEZDA /PROMO

Crveno-bijele u vođstvo je doveo El Fardu Ben u 15. minutu sigurnim udarcem sa bijele tačke, da bi na 2:0 povisio Pavkov, koji je u ovom meču, za razliku od derbija protiv Partizana bio u startnoj postavi.

Do kraja prvog poluvremena domaći tim imao je priliku da ublaži zaostatak ali Bojović nije uspio da realizuje najstrožu kaznu.

Nakon deset minuta igre u nastavku Mladost dolazi do pogotka preko Bojića, da bi konačan rezultat Mladost Crvena zvezda 1:3 postavio Marin u 70. minutu.

Vojvodina – Spartak (18:00)

Plasman: Crvena zvezda 69, Radnički 59 (-1), Partizan 51 (-1), Čukarički 48, Mladost 39, Napredak 34, Proleter 33, Radnik 32, Vojvodina 28 (-1), Mačva 25, Voždovac 25, Bačka 22, Spartak 20 (-1), Rad 20, Zemun 18, Dinamo Vranje 18.