(VIDEO) Strašne scene na utakmici Arsenala: Kolabirala na terenu, drama trajala 7 minuta

Ženski fudbalski klub Arsenal slavio je u finalu Liga kupa, ali se nakon meča više priča o igračici koja se srušila na terenu, a ljekarska ekipa je sedam minuta pokušavala da je povrati i na kraju su u tome i uspjeli.

U nedelju je na stadionu Molino u Vulverhemptonu Arsenal slavio protiv Čelsija s 1:0.

Odluka o pobjedniku je pala u 116. minutu kada je Šveđanka Stina Blekstenijus pogodila mrežu rivala. Taj gol je ujedno značio i osvajanje trofeja.

Poslije meča manje se priča o samom fudbalu, više o situaciji koja se odigravala u sudijskoj nadoknadi kada je Norvežanka Frida Leonhardsen-Manum kolabirala.

Ono što može da se vidi na snimcima u tom trenuku kraj nje nije bio niko.

Medicinski tim je brzo utrčao na teren i ukazali su joj prvu pomoć, te nakon sedam minuta pomoći konačno je viđena i njena reakcija pa je iznesena sa terena. Nakon svega je prevezena u bolnicu na pretrage, a mediji navode da se osjeća bolje.