BRUSE FORMU Partizan slavio u Beogradu protiv Budućnosti

Partizan je u reprezentativnoj pauzi odigrao prijateljsku utakmicu I pobijedio sa 2:1 ekipu podgoričke Budućnosti u Beogradu na svom stadionu.

Aranđel Stojković

Ekipa Igora Duljaja je slavila u „Zemunelu“ u susretu koji je trebalo da pokaže kakvim sve resursima stručni štab raspolaže pred nastavak Superlige. Bilo je 2:1 u susretu sa prvakom Crne Gore, u meču koji je imao u emotivnu notu, jer je Andrija Delibšić sportski direktor ekipe iz Podgorice, koja već nekoliko dana boravi u Beogradu i taj period je iskoristila da odigra prijateljski duel sa crno-bijelima.

Zanimljivo, u Partizanovom sportskom centru svi strijelci su bili – partizanovci. Već u sedmom minutu je poentirao Andrija Pavlović za inicijalnu prednost Partizana, da bi domaćin u 12. minutu duplirao prednost zahvaljujući pogotku Bibarsa Natha. Poslije toga Đetići su smanjili rezultat preko Petra Grbića, nekada krilnog napadača Partizana, ali snage za izjednačenje nisu imali, navodi Mocart sport.

Poslije ovog duela crno-bijeli će nastaviti pripreme za nastavak prvenstva Srbije i duel sa Radnikom iz Surdulice, 17. septembra, na svom stadionu od 19.35.