DEBAKL MILANA Inter razbio "Rosonere" u gradskom derbiju

Fudbaleri Intera ubjedljivo su deklasirali Milan u gradskom derbiju rezultatom 5:1, u okviru četvrtog kola Serije A.

Čalhanoglu slavi

“Nerazuri” su tako peti put uzastopno savladali “rosonere” s tim da odavno to nije bilo ovako ubjedljivo.

Tim Simonea Inzagija se osamio na vrhu tabele sa maksimalnih 12 bodova, dok je Milan ostao iza njih, ali i Juventusa, sa devet poena.

Sve je dobro počelo za Inter, pošto je već u petom minutu Mhitarjan postigao gol za vođstvo, koje je duplirano od strane Tirama u 38. minutu.

Leao je “zakuvao” meč u 57. minutu, ali to je bilo praktično sve od, uslovno rečeno, gostiju na ovom susretu.

Mhitarjan je u 69. minutu novim pogotkom odbio nalet rivala, da bi Čalhanoglu u 79. minutu iz penala razriješio u potpunosti pitanje pobjednika, navodi B92.

So na ranu Milanu stavio je Fratezi u trećem minutu sudijske nadoknade, čime je veliko slavlje “nerazura” moglo da počne.