ĐOKOVIĆ EKSPRES Novak očitao lekciju Amerikancu i plasirao se u polufinale Sinsinatija (VIDEO)

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Sinsinatiju nakon što je savladao Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0.

Novak u defanzivi

Ekspresan je bio Novak pošto mu je za ovu pobjedu trebalo svega 62 minuta, a po setovima je bilo 6:0, 6:4.

Novak je fantastično krenuo, nivo tenisa u prvom setu bio je nevjerovatan, a Fricu je Đoković dopustio samo 3 poena na svoj sersvis.

U drugom setu malo drugačija slika, poveo je Fric sa 4:2 i činilo se da će se ići u odlučujući 3. set. Ipak, Đoković uzima 4 naredna gema i dolazi do pobjede.

Srbinu će to biti 9. polufinale u Sinsinatiju, a njegov protivnik biće Nijemac Aleksandar Zverev.