DRAMA U SRPSKOM FUDBALU Hitna pomoć uletila na teren poslije strašnog sudara igrača (VIDEO)

Fudbaleri Spartaka iz Subotice savladali su Kolubaru sa 2:1, a meč je obilježila situacija kada je hitna pomoć morala da interveniše nakon sudara fudbalera protivničkih timova.

Uspjeli su fudbaleri Spartaka da odnesu pobjedu nakon preokreta.

Gosti su poveli u 18. minutu preko Petra Đuričkovića. Sa minimalnom prednosti gostiju se otišlo i na poluvrijeme.

U 59. i 62. minutu Bijelović i Tanasin su uspjeli da donesu ekspresni preokret domaćinima i ispostavilo se da je 2:1 bio i konačan rezultat ove utakmice.

Međutim, utakmicu je obilježio strašan sudar fudbalera Spartaka Šimure i lijevog beka Kolubare. Dugo se ukazivala pomoć i jednom i drugom, a Šimura nije mogao da nastavi utakmicu.

Kolubara se sada nalazi na osmoj poziciji sa 19 osvojenih bodova i u narednom kolu gostuje Radničkom 1923.

Sa druge strane, Spartak je 12. sa 13 osvojenih bodova, Sportal.