(FOTO) I to se dešava u Srbiji: Trener pohvalio Srđana Jovanovića jer NIJE DOSUDIO PENAL za njegovu ekipu

U utakmici 24. kola Superlige Srbije, Napredak i TSC su večeras u Kruševcu igrali neriješeno, 0:0, a poslije meča je pred kamere ''Arene sport'' prvi izašao trener gostujuće ekipe iz Bačke Topole, Žarko Lazetić.

srđan jovanović

On je imao primjedbe na kvalitet terena i lopti, ali je pohvalio sudiju Srđana Jovanovića, između ostalog i što nije dosudio penal za njegov tim!

– Čestitam Napretku na bodu i mojim igračima na borbi. U prvom poluvremenu se uopšte nismo adaptirali na loš teren, izduvane lopte… Da ne bude da se žalim, ali nismo pobijedili, nismo ni izgubili, pa mogu da kažem.

U drugom smo zaigrali bolje, odlučnije, glavna razlika je bila što smo gubili smo duele u prvom poluvremenu, nismo mogli ništa da uradimo na ovom terenu, polijepili su nas jedan na jedan na cijelom terenu.

Drugo poluvrijeme mnogo bolje, ušli smo odlučnije, ali teško je ovdje napraviti šansu. To malo što smo imali, nismo iskoristili.

Pohvalio bih suđenje najboljeg sudije u Srbiji. Vidjeli ste, mali kontakt nije penal za nas. Nije penal, i za mene nije, kao što nije ni na drugim utakmicama. Svaka čast kako je Srđan Jovanović sudio. Dobar bod za nas, kako smo igrali prvo poluvrijeme, dobar bod – zaključio je Lazetić.