(FOTO) NIJE MOGLA DA ZADRŽI EMOCIJE Olga Danilović u suzama nakon velike pobjede

Srpska teniserka Olga Danilović je u trećem kolu Rolan Garosa! Napravila je veliki podvig i poslije tri seta i prave drame srušila Amerikanku Danijel Kolins za prolaz dalje.

Nije bilo lako, meč je prekinut zbog kiše, pa su teniserke nekoliko sati provele u svlačionici. Takođe, Kolinsova je osvojila prvi set, imala je i brejk viška u drugom, pa stvari nisu djelovale sjajno po Olgu.

Ipak, podigla se Danilovićeva, napravila je važan brejk upravo pred kišu, a zatim se vratila i iz gotovo nemoguće situacije, kada je Danijel imala 5:3 u drugom setu.

Uslijedila su četiri vezana gema za srpsku igračicu, koja je stigla do poravnanja, a zatim je poslije drame u trećem setu stigla do velikog rezultata.

Nije Danilovićeva mogla da sakrije oduševljenje poslije pobjede, rasplakala se, a prvi su joj čestitali Pepo Klavet i Aleks Cenzano, njeni treneri, navodi Sportal.

Olga je u suzama napustila teren, a kako i neće s obzirom na činjenicu koliki je podvig napravila.