(FOTO) NOVI PORAZ Omladinci Zvezde razočarali u Bernu

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na gostovanju ekipi Jang Bojsa rezultatom 2:1, u utakmici 5. kola omladinske Lige šampiona.

Švajcarski predstavnik se u Bernu revanširao crveno-bijelima za poraz iz prvog meča, kada su izabranici Nenada Milijaša trijumfovali takođe sa 2:1, čime se i izjednačio na tabeli sa beogradskim timom sa po tri osvojena boda.

Ekipa Jang Bojsa je do trijufa stigla sa po jednim pogotkom u oba poluvremena, gde je najprije Hugo Para donio prednost domaćinu u 18. minutu, koju je u 71. minutu Janis Luthi duplirao i praktično riješio pitanje pobjednika, piše Sportal.

Jedini gol za Zvezdu postigao je Luka Lečić u 86. minutu, svega tri minuta nakon što je ušao u igru. Milijašev “džoker” je probudio nadu srpskog predstavnika da može da izbjegne poraz ali, na žalost, vremena je bilo premalo za tako nešto.

Podsjećamo, obje ekipe su još ranije izgubile šanse za plasman u narednu rundu takmičenja, u koju će Mančester siti i Lajpcig.