(FOTO) PIKSI NE MORA DA BRINE Sin Dejana Stankovića odbranio penal i osigurao pobjedu Sampdoriji

Fudbaleri Sampdorije savladali su na gostovanju ekipu Barija rezultatom 1:0 (0:0), u utakmici 30. kola Serije B, a junak pobjede tima iz Đenove je srpski golman Filip Stanković.

Viđen je vrlo zanimljiv duel na jugu Italije, pretile su obje ekipe u prvom dijelu meču, a ispostaviće se da je ključni trenutak meča viđen u 72. Minute, piše Sportal.

Tada je domaćin dobio priliku da sa penala stigne do prednosti, Đuzebe Sibili je preuzeo odgovornost, ali je njegov pokušaj zaustavio Filip Stanković, srpski golman i sin Dejana Stankovića, koji u Sampi igra kao pozajmljeni igrač Intera.

On je zaustavio Sibilijev pokušaj i tako podigao svoju ekipu, koja je u 87. minutu stigla do gola i sva tri boda. Strijelac je bio Pajtim Kasami na dodavanje Manuela de Luke.

Sampdorija, koju sa klupe predvodi Andrea Pirlo, trenutno je na sedmom mjestu na tabeli Serije B sa 40 osvojenih bodova, dok je Bari na diobi 14. mjesta, sa 34 sakupljena boda.