(FOTO) SKUPA EVROPSKA ŠKOLA Fudbaleri TSC loše se proveli u Frajburgu

Fudbaleri TSC doživjeli su ubjedljiv poraz od Frajburga u lčetvrtom kolu Lige Evrope pošto su položili oružje u Njemačkoj - 0:5.

Frajburg - TSC

Poslije  solidnog prvog poluvremena u kojem su primili jedan pogodak, tim iz Bačke Topole se raspao u nastavku i bilo je samo pitanje vremena koliko će puta vaditi loptu iz mreže.

Nakon što je Merlin Rel pogodio u 24. minutu, u nastavku su bogodili Maksi Egeštajn, Noa Vajshaupt, Žunior Adamu, a tačku na i stavio je Ritsu Doan. Domaći su jednostavno kaznili svaki propust ekipe Žarka Lazetića koja skupo plaća evropsku školu.

Srpski predstavnik tako je ostao na jednom bodu u grupi A Lige Evrope, dok Vest Hem koji je dobio Olimpijakos (1:0) i Frajburg imaju po 9, a Grci 4.