(FOTO) Treba li ovo da zabrine Piksija: Milinković Savić sa ledom na koljenu završio utakmicu

Srpski vezista Sergej Milinković-Savić imao je bitnu ulogu u bitnoj pobjedi svog Al-Hilala u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona Azije.

Sergej Milinković-Savić

Međutim, pošto je u 85. minutu zamijenjen, kamera je uhvatila kadar na klupi za rezerve koji može, ali i ne mora da bude značajan za reprezentaciju Srbije.

Nekadašnji fudbaler Lacija je odmah po izlasku iz igre dobio tretman ledom na desnom skočnom zglobu.

Al Hilal je na domaćem terenu u Rijadu rezultatom 2:0 (2:0) savladao rivala iz domaćeg prvenstva Al Itihad.

Strijelac prvog gola za pobjednika bio je Aleksandar Mitrović, najbolji strijelac u istoriji reprezentacije Srbije. On je u 42. minutu realizovao penal, a prethodno je upravo on bio fauliran. Drugi gol dio je Al Davsarija, kojem je asistirao Malkolm, piše SPort Klub.