HOLANĐANI PREJAKI Čukarički još zelen za Evropu

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su sa 3:1 od Tventea u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.

Gosti su u prvom poluvremenu  demonstrirali brz fudbal, pretrčali su Brđane i stekli ubjedljivu prednost.

Tvente je poveo u osmom minutu Misiđan je centrirao a Roc glavom smjestio loptu u mrežu.Čukarički je mogao do izjednačenja, a Ndiaje i Badamosi nisu uspjeli da realizuje lepe prilike.

Holanđani su duplirali prednost u 31. minutu. Strijelac je bio Flap. Na 0:3 povisio je Brenet u 43. minutu.

U drugom poluvremenu je Tvente oborio ritam.Bolja igra domaćin je krunisao u 58. minutu. Badamosi je osvojio loptu, odigrao pas za Luku Adžića, a ovaj uposlio Kovača, koji je pogodio metu, za konačnih 1:3.