IPAK JUVENTUS NE MOŽE BEZ VLAHOVIĆA Srbin nije postigao gol, ali je jednim potezom kupio kritičare (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa savladali su kao domaćini ekipu Specije rezultatom 1:0, u meču 18. Kola italijanske Serije A.

Iako se ne može reći da blistaju, “bjankoneri” su u poslednje tri utakmice upisali isto toliko pobjeda, a sve su mahom izvojevane prilično teško.

Tako je bilo i večeras a pogodak vrijedan tri boda postigao je Alvaro Morata u 21. minutu i to nakon lepe akcije u kojoj su učestvovali i Dušan Vlahović i Manuel Lokateli koji je Špancu uputio i završni pas.

Ovom pobjedom se tim iz Torina učvrstio na četvrtoj poziciji sa šest bodova više od petoplasirane Atalante ali i utakmicom više od tima iz Bergama. Takođe Juventus je večeras, barem na kratko, prišao na pet bodova od prvoplasiranog Intera, koji takođe ima utakmicu manje od njega.

Može se reći da je ova “hokejaška” asistencija bila i najbolji potez Dušana Vlahovića na ovom susretu u kome je na terenu proveo 85 minuta, tokom kojih je dobio i žuti karton.

U narednom meču Juventus će gostovati ekipi Sampdorije i to će biti nova prilika da srpski napadač popravi svoj golgeterski saldo.