Jure Ligu šampiona, ali i trofej Kupa Srbije: Zvezdini pratioci nisu dozvolili iznenađenja u četvrtinalu

Fudbaleri TSC i Čukaričkog pridružili su se Crvenoj zvezdi u polufinalu Kupa Srbije.

TSC Čukarički

Tim iz Bačke Topole je vrlo ubjedljivo savladao Novi Pazar (4:0), dok je Čukarički bio bolji od Radnika u Surdulici rezultatom 1:0.

TSC je već u prvom poluvremenu slomio rivala, golovima Stefana Vukića u 17. odnosno Luke Ilića u 34. minutu.

Njih dvojica su pogađali i u nastavku, istim redom – Vukić u 63, a Ilić u 74. minutu, čime je postavljen konačan rezultat.

Čukarički je na znatno teži način savladao Radnik, a jedini gol postigao je Đorđe Ivanović u 14. minutu utakmice.

Crvena zvezda je u srijedu bila bolja poslije penala od Napretka u Kruševcu (4:2), dok će se u posljednjem četvrtfinalnom duelu sastati Radnički Niš i Vojvodina, prenosi B92.