KRSTOVIĆ ZA TRIJUMF Stanković: Moramo da popravimo realizaciju

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković ima još puno posla do starta takmičenja u Srbiji i kvalifikacija za Ligu šampiona. Beogradski tim je savladao Metalac 1:0 u drugoj pripremnoj utakmici i to golom Nikole Krstovića u 89.minutu koji je dobro reagovao nakon ubačaja Marka Gobeljića.

FOTO FK CRVENA ZVEZDA

Zvezda je kvalitetno odigrala samo prvih 20 minuta kada je najopasniji po gol rivala bio Milan Gajić koji je imao dvije prilike. Metalac je prijetio preko Desančića, da bi Gajić u 38.minuti opet šutirao  ali pored gola. Zvezda je imala više loptu u posjedu ali bez konkretnih rješenja u napadu.

U nastavku je trener Stanković promijenio cijeli tim,a najveću šansu je imao Metalac nakon greške mladog golmana Katića.

-Odlična provjera, prijateljske utakimice služe da se uigramo. Zadovoljan sam ima konkretnosti u napadu, a ono što mora još konkretnije je igra špiceva. Mora da bude jača realizacija. Zadovoljan sam igrom iza lopte presingom, ali moramo popraviti realizaciju. Fudbal se igra zbog golova- istakao je Dejan Stanković nakon meča.