KRUPA NE DA VRH Ilić: Izmjene donijele novu energiju

Fudbaleri Krupe nastavili su sa sjajnim partijama u novom šampionatu Republike Srpske i sačuvali su lidersku poziciju.

Ekipa trenera Vladimira Ilića je savladala Sutjesku iz Foče u jednom od derbija ovog kola sa 5:1 i već su na brojci od 41 postignutog gola. Srđan Mrzić je bio strijelac u 14. i 18. minuti i domaći tim je sjajno otvorio meč.

-Znali smo o kakvom se rivalu radi i odlično smo se spremili za njega. Na vrijeme smo postigli dva gola stekli prednost i nakon toga je bilo puno lakše da igramo. Ono što me raduje da su izmjene donijele novu energiju, pojačali smo ritam u nastavku i zabilježili odličnu pobjedu. Sigurno za nas će puno da znači činjenica da su se pojedini fudbaleri nametnuli i da smo proširili roster pred naporan finiš polusezone. Slijede nam mečevi u prvenstvu i dva kupa tako da nam je svaki fudbaler bitan jer u svakom od takmičenja imamo ambicije- istakao je Ilić.

Mladi napadač Ognjen Krneta je postigao dva gola za 29 minuta i već došao do brojke od 10, pa je drugi strijelac prvenstva iza klupskog kolege Mrzića koji je postigao 12 golova.

-Za mladog napadača je to veoma bitno da postiže golova, onda igra sa puno više samopouzdanja. On je 2003. godište i svaku svoju šansu koristi, čako dolazi u prilike i to je ono što me raduje. Za njega nije bitno da li počinje ili ulazi sa klupe svaku šansu koristi i želim da samo nastavi u ovom ritmu- istakao je Ilić.