Ostalo

Lak posao za izabranike Irfana Smajlagića: Borac i više nego siguran na gostovanju fenjerašu u Čapljini

Rukometaši Borca stigli su do jubilarne 10. pobjede u Premijer ligi BiH, pošto su kao gosti bili bolji od ekipe Čapljine sa 34:17

Fenjeraš iz Čapljine pružao je kakav-takav otpor nešto više od 20 minuta, a tada su gosti stigli prvi put do plus 4 na večerašnjem duelu i nagovijestili svima kakav ishod nas očekuje.

Od tog trenutka igralo se gol za gol, a nakon 30 minuta igre na semaforu je stajalo 12:8 u korist Borca.

Drugo poluvrijeme donijelo je i dosta bolju igru u napadu gostiju. Igra Čapljine se raspala, a prednost Borca samo rasla, do na kraju maksimalnih plus 17 – 34:17.

U narednom kolu Borac će u derbiju dočekati Izviđač, dok će Čapljina gostovati u Trebinju ekipi Leotara, koja je u derbiju kola upisala veliki trijumf protiv Gračanice.