Mančester Siti zakazao duel sa Real Madridom: Inter sanja reprizu 2010. godine (FOTO, VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija i Intera plasirali su se u polufinale Lige šampiona.

Erling Haland

Siti je preživio u grotlu Minhena gdje je Bajern i pored velike podrške sa tribinama ostao miljama daleko od iznenađenja.

Siti je u revanš meč ušao sa tri gola prednosti (3:0) iz prvog meča, a večeras je u Minhenu bilo 1:1. Mogli smo da vidimo sjajnu utakmicu. Vidjeli smo crveni karton koji je poništen nakon intervencije VAR.

Zatim smo vidjeli penal za Mančester Siti koji nije iskoristio Haland koji je zatim postigao i jedini pogodak na Građane.

Do kraja je i domaćin postigao gol pošto je sa bijele tačke bio precizan Kimih. Dodajmo i to da je trener Bajerna Tomas Tuhel dobio crveni karton u finišu meča.

Na kraju kada se podvuče crta Siti je sasvim zasluženo otišao u polufinale gdje će igrati protiv vladara elitnog takmičenja Real Madrida. Ova dva tima su ujedno i najveći favoriti za osvajanje Lige šampiona, ali će nažalost jedan tim biti eliminisan u polufinalu. Bez dileme ove je finale prije finala.

Siti nikada nije osvojio Ligu šampiona, dok je kao što znamo Real to učinio 14. puta.

Među četiri najbolja tima plasirao se i Inter. Nakon pobjede u Portugalu (2:0) protiv Benfike na Đuzepe Meaci je bilo 3:3.

U ovih 180 minutu predstavnik Italije je pokazao više i plasman u polufinale je kruna veoma teške sezone.

U ovoj fazi takmičenja Inter je bio posljednji put 2010. godine kada su i osvojili pehar. Sada će za plasman u finale igrati protiv gradskog rivala Milana i ovaj meč podsjeća na zlatni period italijanskog fudbala, kada su timovi Serija A dominirali Starim kontinentom.

TOK UTAKMICE

Kraj utakmice u Minhenu: Mančestser Siti ide u polufinale

Kraj utakmice u Italiji gdje je Inter ovjerio plasman u polufinale Lige šampiona. Inter ide dalje sa ukupnih 5:3.

90. minut GOOOL za Benfiku i u Italiji je 3:3.

87. minut: Crveni karton dobio je trener Bajerna Tomas Tuhel

83. minut GOOOOL Penal za Bajern: Kimih postiže pogodak i donosi kakvu takvu utjehu za tim iz Minhena.

86. minut: GOOOL Benfika smanjuje protiv Intera na 3:2, ali kasno je za bilo šta.

77. minut: Poništen je pogodak za Bajern zbog ofsajda.

78. minut GOOOOOL Korea dovodi Inter u vođstvo od 3:1 i stavlja tačku na ovaj dvomeč. Inter ima ukupnih 5:1.

66. minut meča u Italiji GOOOOOL za Inter. Neroazuri vode s 2:1 golom Martineza.

57. minut: GOOOOL Mančester Siti vodi u Minhenu s 1:0 golom Halanda i sada ima prednost od četiri gola.

61. minut meča u Italiji, Inter je sve bliži plasmanu u polufinale Lige šampiona. Idalje je 1:1 protiv Benfike.

46. minut: Drugo poluvrijeme u Minhenu gdje je Bajern domaćin Mančester Sitiju upravo počinje.

46. minut: Počinje drugo poluvrijeme u Italiji gdje je Inter domaćin Benfiki.

Inter je domačin Benfiki

Poluvrijeme u Minhenu: Bajern – Mančester Siti 0:0.

45. minut meča u Minhenu dvije sjajne prilike za Bajern, ali ostaje 0:0.

Poluvrijeme u Milanu gdje je neriješeno: Inter – Benfika 1:1.

42. minut meča u Minhenu Koman je propustio odličnu priliku za Bajern.

37. minut. Haland je promašio penal. Poslao je loptu preko gola.

35. minut meča u Minhenu penal za Siti i žuti karton za Upamekana.

38. minut meča u Minalu GOOOL Benfika je stigla do izjadnečenja protiv Intera. Strijelac gola bio je Aursnes.

31. minut u Minhenu, Bajern diktira ritam meča, ali osim prilike Sanea ništa se nije desilo pred golom Sitija.

31. minut meča u Italiji. Inter kontroliše igru i računajući prvi meč ima prednost od 3:0. Veoma su blizu plasmana u polufinale Lige šampiona i dvomeča sa gradskim rivalom Milanom.

19. minut: Ništa od crvenog kartona za Upamekana pošto je sviran ofsajd.

18. minut: Crveni karton za Bajern, ali čeka se provjera VAR.

17. minut sjajna prilika za Bajern, Sane je propustio odličnu šansu.

15. minut meča u Minhenu, domaći Bajern u sjajnoj atmosferi svojih navijača ne može ozbiljnije da zaprijeti Mančester Sitiju.

14. minutu GOOOL Inter postiže pogodak i vodi s 1:0 protiv Benfike. Strijelac je Barela.

7. minut meča u Minhenu, za sada bez velikih uzbuđenja.

6. minut igre u Milanu Benfika ima više loptu u svojim nogama, ali prilika još nema.

1. minut: Utakmica u Minhenu je počela sa nekoliko minuta zakašnjenja.

1. minut: Utakmica Milanu je počela.