MURINJO U ŠOKU Nestvaran promašaj napadača Rome (VIDEO)

Fudbaleri Rome pobjedili su Veronu 3:1, a meč na Bentegodiju ostaće upamćen i po velikom promašaju Tamija Abrahama.

Igrao se 19. minut kada je engleski napadač izašao pred golmana Montipa, obišao ga, ali pogodio stativu umjesto nebranjene mreže. Trener Rome Žoze Murinjo momentalno je napravio šokantnu grimasu, u nevjerici zbog nestvarnog promašaja momka koji je plaćen 40 miliona evra Čelsiju prije godinu i po dana.

Srećom po Abrahama, njegov tim je uspio da napravi preokret poslije primljenog gola kao kazna za propušteno vođstvo.

Strijelci za Romu bili su Nikolo Zaniolo, Kristijan Volpato na asistenciju Nemanje Matića i Stefan El Šaravi. Za Veronu je pogodio Pavel Davidovič, ali je deset minuta kasnije zaradio isključenje.