Ne pomaže ni Lampard: Čelsi ne vidi izlaz iz provalije

Na povratničkom debiju Frenka Lamparda fudbaleri Čelsija doživjeli su poraz od Vulverhemptona.

Frenk Lampard

Ključni trenutak desio se u 31. minutu kada su domaći stigli do gola preko Mateusa Nunjesa.

Gosti su u nastavku imali inicijativu, pokušavao je Lampard da izmjenama probudi tim i donekle je uspio, ali su Plavci nastavili sa očajnim rezultatima.

Vrlo bitnu pobjedu u borbi za Ligu šampiona ostvario je Njukasl koji je slavio u Brentfordu sa 2:1, dok od elite ne odustaje ni Totenhem koji je slavio u protiv Brajtona 2:1.

Ostali rezultati: Aston Vila – Notingem F. 1:0, Vulam – Vest Hem 0:1, Lester – Bornmut 0:1, Mančester j. – Everton 2:0. Od 18.30 igraju Sautempton – Mančester siti, a sutra se sastaju Lids – Kristal Palas (15), Liverpul – Arsenal (17.30). Tabelu pogledajte ovdje.