NEBESKI SKOK Vlahović donio bod Juventusu (VIDEO)

Srpskom fudbalskom reprezentativcu Dušanu Vlahoviću prvo je poništen gol zbog ofsajda u kom se našao Adrijen Rabio, a onda je u 80. minutu uspio da donese izjednačenje Juventusu protiv Bolonje (1:1).

Dušan Vlahović

Mučio se Juventus protiv Bolonje i gubio na svom terenu s 1:0, a onda je Vlahović sjajno reagovao i poslao loptu u mrežu, ali mu je gol poništen.

Ipak, bio je uporan Srbin i u 80. minutu ga ništa nije spriječilo da iskoristi asistenciju Ilinga Juniora i poravna rezultat na 1:1. Odlično je skočio na centaršut i glavom poslao loptu u mrežu.

Podsjećamo, sprski reprezentativac je uspio da se upiše u strijelce u prvom kolu kada je sa bijele tačke bio precizan protiv Udinezea u meču u kom je Stara dama na kraju slavila sa ubedljivih 3:0, a tada je pored gola zabilježio i asistenciju.