NEMA IM RAVNIH Fenerbahče na pogon Tadića i Džeke do 8. uzastopne pobjede

Odigrane su preostale utakmice osmog kola turskog šampionata u kojem Fener vodi glavnu riječ sa maksimalnim učinkom.

Edin Džeko i Dušan Tadić u zagrljaju

Novi trijumf, protiv Kasimpaše 2:0 u gostima, lideru su donijeli Edin Džeko i Dušan Tadić.

Srpski reprezentativac duplirao je vođstvo gostiju u nadoknadi prvog poluvremena udarcem iz penala. Prethodno, Džeko je pogodio u 6. minutu.

Džeko na listi strijelaca prati Maura Ikardija, razlika je dva gola u korist Argentinca koji je lider sa osam pogodaka.

Tadić je do sada upisao dva pogotka i dvije asistencije.

Pokazuje se da je Fenerbahče nepobjediv sa Srbinom u vezi, Bosancem u napadu i Hrvatom na golu, naravno riječ je o Livakoviću koji brani izvanredno od dolaska iz Dinama. Ovaj trio predstavlja kičmu tima kojem, očito, nema ravnog u Turskoj, piše B92.