NEMA PREDAJE Partizan drži korak za Zvezdom, zaigrao i Fejsa

Fudbaleri Partizana nastavljaju borbu za titulu šampiona Srbije! Crno-bijeli su na gostovanju savladali napredak u Kruševcu sa 3:0 i tako održali priključak za Crvenom zvezdom tri kola prije kraja šampionata.

Partizan je u vođstvo doveo Rikardo Gomeš. Poslije kornera Natha i gužve u šesnaestercu, lopta se odbila do Rikarda, koji je ekspresno reagovao i pogodio mrežu. Ukupno 25. pogodak za napadača sa Zelenortskih Ostrva i prvog strijelca Superlige.

U nastavku gosti su povećali prednost u 56.minuti. Ubacio je Natho, a Jevtović bio najbolji u skoku za 2:0. Zatim je mladi Terzić odlično ubacio loptu a Saša Marjanović je poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Inače, za Partizan je zaigrao i Ljubomir Fejsa koji je ušao u igru u 74.minuti .