NIŠTA OD ODBRANE TROFEJA Radnik nakon penal lutrije izbacio Borac iz Kupa Republike Srpske

Fudbaleri Borca neće imati priliku da odbrane trofej Kupa "Dr Milan Jelić" koji su osvojili prošle godine.

Bolji od velikana iz Platonove bio je Radnik iz Bijeljine, koji je nakon penala došao do plasmana u četvrtfinale najmasovnijeg takmičenja Republike Srpske.

Nakon 90. minuta igre bilo je 1:1, da bi odmah nakon toga uslijedili jedanaesterci, gdje je više sreće imala domaća ekipa te sa 5:4 izbacila Borac.

Do vođstva su prvi stigli gosti iz Banjaluke. Za branioca trofeja odlično je počeo meč, pošto je mrežu Mitrovića pogodio Đanfranko Penja u 4. minutu.

Do poravnanja su došli domaći nakon malo više od pola sata igre. Radost Radniku donio je Dragan Došlo u 32. minutu susreta.

Podsjetimo, svoje mjesto u osam najboljih ekipa danas su obezbijedili Sloge iz Doboja, Zvijezde 09, Tekstilca, te Borca iz Kozarske Dubice.