Poznat prvi polufinalista Kupa Republike Srpske: Sloga nakon boljeg izvođenja penala izbacila Radnik

Fudbaleri Sloge iz Doboja prvi su polufinalisti Kupa Republike Srpske.

Oni su nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca bili bolji od ekipe Radnika u Bijeljini, nakon što je u regularnom vremenu na semaforu stajalo 1:1.

Oba gola viđena su u drugom dijelu igre. Prvo je prednost gostima donio Danilo Šipovac u 77. minutu, da bi veliku radost domaćim navijačima donio kapiten Marko Despotović, praktično u posljednjem minutu meča.

Nisu se demotivisali i poljuljali izabranici Vlada Jagodića, imali su strpljenja pri izvođenju kaznenih udaraca i na kraju slavili sa 4:3.

Sloga je ovom pobjedom postala prvi polufinalista, dok ćemo preostala tri putnika saznati sutra, kada se sastaju Boraz KD – Kozara, Tekstilac – Zvijezda 09 i Podrinje – Sutjeska.