NISU IZDRŽALI Lajpcig imao 2 gola prednosti, ali su se Kejn i Sane nešto pitali

Fudbaleri Lajpciga i minhenskog Bajerna remizirali su 2:2, u derbiju šestog kola Bundeslige.

Heri Kejn

Bikovi su već u 26. minutu imali prednost od dva gola, međutim, Bavarci su u nastavku uspjeli da se vrate i osvoje bar bod na teškom gostovanju.

Sve je odlično krenulo za Lajpcig, pošto je Openda u 20. minutu pogodio mrežu Ulriha, koji je šest minuta kasnije još jednom bio savladan.

Ovoga puta, Openda je bio asistent, a egzekutor Lukeba za veliku radost domaćih navijača.

Povratak Bajerna najavio je Hari Kejn u 57. minutu, kada je realizovao penal, da bi Sane u 70. izjednačio rezultat.

Do kraja susreta nije bilo velikih šansi, tako da se ni rezultat nije mijenjao, piše B92.

Lajpcig je peti na tabeli sa 12 bodova, dok je Bajern za jednu poziciju bolje plasiran, sa jednim bodom više.