Novi poraz odbojkaša: Srbija padala u neizvjesnim završnicama (VIDEO)

Odbojaši Srbije doživjeli su poraz i u drugom pripremnom meču u Istanbulu.

Turska je u subotu slavila sa 3:0 (30:28, 27:25, 26:24), poslije 91 minuta igre. Po dogovoru dvojice selektora, u dvorani „Burhan Felek“ odigran je i četvrti set, koji je dobila „plava četa“ sa 25:18.

Igor Kolaković je meč počeo sa postavom Kovačević – Kujundžić, N. Mašulović  – Podraščanin, Atanasijević  – Todorović, a tokom prva dva seta su se na poziciji libera smjenjivali Kapur i Krsteski.

Tokom dodatog četvrtog seta na terenu su bili Krsmanović – Nedeljković, Luburić – Batak, V. Mašulović – Kujundžić.

Uzbudljivo je bilo u prva tri perioda. Iako je Srbija imala prednost u završnicama, uspjevali su Turci da naprave preokret svaki put, navodi Sportal.

U četvrtom setu je sigurnija bila „plava četa“, koja je maksimalno koristila greške protivnika.

Podsjećamo, u petak je Turska upisala pobjedu poslije pet setova.