NOVO BLIJEDO IZDANJE SRBINA Kecmanović vezao 4. uzastopni poraz, ovog puta mu je Španac uzeo mjeru

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspio da prođe ni prvu prepreku na turniru u Eštorilu, gdje je poražen u prvom meču od strane Roberta Bautista Aguta poslije nešto manje od sat i po tenisa.

Još jedno izuzetno blijedo izdanje Miomira Kecmanovića, koji u prvom tenisu praktično nije ni igrao. On je prepustio protivniku dvije brejk lopte, uzeo je samo jedan gem i praktično nije mogao ništa da uradi za 30-ak minuta koliko su i proveli na terenu.

Drugi set je već bio dosta zanimljiviji, borbeniji, tu se igralo barabar sve do 5:5, s tim da je Miomir bio jedini koji je i imao dvije brejk lopte u ovom setu.

Ipak, poklekao je na prvoj brejk lopti za protivnika, dopustio mu je prednost od 6:5, a onda je kasnije Bautista lako i slavio, piše Telegraf.

Ovo je četvrti uzastopni poraz srpskog tenisera, pošto je prethodno poražen od Džeka Drapera u Akapulku, a potom su od njega bili bolji Sonego u Indijan Velsu, odnosno Šang u Majamiju.