Partizan se igrao sa živcima navijača: Severinina ljepotica spasla crno-bijele nove bruke

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu niškog Radničkog sa 2:1 u okviru 3. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana

Nije dobro počelo za izabranike Igora Duljaja pošto je dijete Partizana, Sava Petrov prelijepim golom doveo Radnički u vođsstvo.

Partizan je nakon toga došao sebi, uspostavio kontrolu i počeo da napada. Ipak nije bilo pogotka, a promašaji su se redali.

Malobrojni navijači na stadionu JNA strijepili su da će Partizan doživjeti novu bruku, ali ipak ne.

Igrao se 79. minut kada je Bibras Natko nakon penala Partizanu izjednačenje. Za potpun preokret i radost crno-bijelih pobrinuo se Ksander Severina koji je golom u 87. minutu meča donio ekipi Partizana potpun preokret.

Ekipu Partizana sada očekuje takmičenje u kvalifikacijama za Ligu Konferencija, gdje im u goste dolazi azerbejdžanski Sabah, koji ih je neočekivano pobijedio sa 2:0 u prvoj utakmici u Bakuu.

Meraklije će u narednom kolu gostovati novosadskoj Vojvodini.