Perović donio tri boda sa bijele tačke: Krupi pripao komšijski derbi

Fudbaleri Krupe su u komšisjom derbiju savladali ekipu Sloboda Nova banka u Mrkonjić Gradu sa 2:1.

Posljednji susret 2. kola Prve lige Republike Srpske riješio je iskusni napadač gostiju Miloš Perović sa bijele tačke u samom finišu meča.

Prethodno je u 32. minutu Aleksandar Petrović donio vođstvo Krupljanima koji su na odmor otišli sa golom prednosti.

Izjednačenje domaćem timu donio je Alem Suljić u 56. minutu, ali je Perović iznudio penal i sam ga realizovao, tako da prošlosezonski šampion, koji nije otišao u Premijer ligu, ima maksimalnih šest bodova, a toliko je osvojila i Sutjeska iz Foče.

Plasman: Krupa, Sutjeska po 6, Sloboda (NG), Željezničar Sport tim, Zvijezda 09 po 4, Podrinje, Alfa Modriča, Ljubić, Rudar Prijedor po 3, Kozara 2, Slavija, Laktaši, Sloboda NB (MG), Drina, Tekstilac po 1, Radnik, Famos, Omarska bez bodova.