Pet golova u Krupi na Vrbasu: Lider ubjedljiv protiv Radnika, Slobodi komšijski derbi

Fudbaleri Krupe su nastavili pobjednički niz i zadržali lidersku poziciju na tabeli Prve lige Republike Srpske.

Izabranici trenera Vladimira Ilića su sa ubjedljivih 4:1 savladali Radnik iz Bijeljine, te tako zadržali dva boda više u odnosu na Slobodu iz Novog Grada.

Golove za domaći tim postigli su Luka Babić u 24, Miloš Perović u 29. iz penala, Aleksandar Petrović u 36. i Dušan Čelar u 88. minutu, dok je na drugoj strani jedini strijelac bio Dragan Došlo u 78. minutu.

Za trijumf tima iz Novog Grada protiv komšijskog Rudar Prijedora pobrinuli su se Mujo Smajić u 12. i Tarik Saletović u 37. minutu, a za goste je strijelac bio Danilo Marmat u 45. minutu.

Omarska – Drina (14.30).

Plasman: Krupa 37, Sloboda (NG) 35, Laktaši 28, Zvijezda 09 27, Slavija 267, Sutjeska 26, Radnik 24, Rudar Prijedor 19, Željezničar Sport tim 19, Ljubić 16, Kozara 15, Famos 14, Drina 13, Podrinje 13, Sloboda (MG) 12, Tekstilac 11, Omarska 9, Alfa Modriča 7 bodova.