POBJEDA DENVERA Slavlje Jokića, Micić postigao prve poene u NBA

Košarkaši Denver Nagetsa upisali su i drugu pobjedu na početku sezone u NBA ligi, ovog puta na gostovanju Memfisu s 108:104.

Srpski as Nikola Jolkić meč je okončao sa 22 poena, 12 skokova i 7 asitencija, a imao je i 9 izgubljenih lopti.

Košarkaši Atlante ponovo su doživjeli poraz, pošto su u neizvjesnoj završnici prokockali nekoliko šansi, a Njujork Niks i su to znalački kaznili i slavili s 126:120.

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je meč završio sa 16 poena uz 3 asistencije za 26 minuta u igri. Zanimljivo da u posljednjih oko četiri minuta uopšte nije ulazio u igru.

Bogato veče u NBA ligi začinio je i Vasilije Micić. On je u pobjedi Oklahome na gostovanju Klivlendu postigao svoje prve poene u NBA ligi. Njegov tim je upisao i pobjedu 108:105, a doskorašnji igrač Efesa je za šest minuta na parketu uputio samo jedan šut za tri i pogodio ga je, a uz to je podijelio i jednu asistenciju i izgubio dvije lopte.

Dodajmo i to da je u poraz doživio Toronto koji sa klupe vodi Darko Rajaković. Njegov tim je poražen od Čikaga poslije produžetka s 103:104.