PODATAK ZA PONOS Nestvaran učinak Krupe u proljećnom dijelu

Krupa je sačuvala četiri boda prednosti pred veliki derbi protiv Sloge u Doboju. Ekipa trenera Vladimira Ilića je savladala Omarsku 4:0 i na pravi način krunisala veoma težak period u kojem su savladali dva konkurenta za titulu.

Ono što posebno može da raduje trenera Vladimira Ilića su igre na domaćem terenu. Krupa u proljećnom dijelu sezone briljira u kanjonu Vrbasa gdje ima maksimalan učinak u šest mečeva i gol razliku od 26:0.

-Još jedna dobra utakmica kući, utakmica u kojoj smo uspjeli da postignemo četiri gola a ne primimo ni jedan, što je jako bitno i što dodatno daje na samopouzdanju ekipi. Čestitam ekipi Omarske, prvo poluvrijeme stvarno su bili taktički, a i na fizičkom nivou odlični i nije nam bilo lako probiti njihov blok. Teško je igrati protiv kompaktne ekipe koja stoji u bloku, koja čeka šansu iz kontranapada. Strpljivom igrom smo uspjeli u prvom poluvremenu da postignemo gol i u drugom poluvremenu smo lakše priveli utakmicu kraju. Čestitam svojoj ekipi, odlična utakmica i uvertira pred još jedan derbi. Ja se nadam da ćemo puni samopouzdanja poslije ove pobjede otići u Doboj po novi pozitivan rezultat- Istakao je šef stručnog štaba Krupe, Vladimir Ilić.

Srđan Mrzić je postigao dva gola u meču sa Omarskom

-Veoma teška utakmica poslije dva derbija ali uspjeli smo pobijediti i nastavili pobjednički niz, već od sutra se spremamo za narednog protivnika i nadam se pozitivnom rezultatu-stakao je strijelac dva pogotka, Srđan Mrzić.