Poraz Trebinjaca: Leotar ostao bez bodova i golmana

Fudbaleri Leotara su poraženi od Veleža u 16. kolu Premijer lige BiH.

Mostarci su kao domaćini u Gabeli stigli do pobjede s minimalnih 1:0, a jedini strijelac na meču bio je Đorđe Pantelić u 65. minutu.

Trebinjci su u 86. ostali sa igračem manje jer je crveni karton dobio golman Risto Perišić koji je na poluvremenu zamijenio povrijeđenog Dušana Puletića, a do kraja je na golu stajao centralni bek Darko Đajić.

Pitanje je da li će Puletić biti na traspolaganju za naredno kolo, tako da se trener Marko Maksimović našao pred novim problemom, s obzirom da Perišiću slijedi suspenzija.

I brojčano slabiji Trebinjci su mogli do izjednačenja, ali je u prvom minutu sudijske nadoknade golman Veleža Slaviša Bogdanović zaustavio udarac Miloša Aćimovića.

“Rođeni” sada imaju 22 boda i trenutno su peti, dok je trebinjski tim ostao na 15 bodova i pretposljednjoj, 11. poziciji.