PORAZ ZVEZDE TSC srušio šampiona

Fudbaleri TSC nanijeli su poraz Crvenoj zvezdi u Super ligi Srbije. Ekipa iz Bačke Topole je odigrala hrabro i otvoreno posebno u prvom dijelu i za to je nagrađena sa pobjedom 2:1. Zvezda je dobila još jedan “šamar” nakon poraza u polufinalu Kupa.

FOTO FK CRVENA ZVEZDA

Domaći su poveli u 12.minutu. Sjajno su odigrali akciju iz koje je Boris Varga glavom zatresao mrežu gostiju. Zatim su povećali prednost u 17. minutu. Slobodan udarac je izveo Nenad Lukić, lopta je pogodila nekog u živom zidu i prevarila Milana Borjana.

Poslije drugog gola TSC igralo se potpuno otvoreno. Aleksa Vukanović je pogodio, a nije se snašao ni Mirko Ivanić nešto kasnije. Najbliže golu Zvezda je bila u 27. minutu. Gajić se šutirao iz dobre situacije a na gol liniji Grabež je zaustavio udarac.

Nikolić je zaprijetio na startu drugog poluvremena, ali glavom je loše šutirao. Uslijedile su tri prilike za TSC( Zec, Duronjić, Tumbasević).

Zvezda je napokon uspjela da dođe do gola. Centrirao je mladi Radulović u 78. minutu, Nemanja Milunović je nekako pronašao put do mreže. Minut kasnije Veljko Simić je propustio šansu za izjednačenje.