Realu nedovoljan Belingem: Betis prekinuo niz pobjeda Madriđana

Fudbaleri Betisa prekinuli su seriju pobjeda Reala.

Na Ramon Sančez Pishuanu bilo je neriješeno 1:1, pa je tako ekipa iz Sevilje došla do osmog, a Real Madrid do trećeg remija u sezoni.

Imali su izabranici Karla Ančelotija pet pobjeda u nizu u svim takmičenjima, ali nisu uradili dovoljno da slave i na jugu Španije.

Oba gola viđena su u drugom poluvremenu, a poveli su gosti iz Madrida.

I opet je na sceni bio, a ko bi drugi nego Englez Džud Belingem.

Sjajnio je u 53. minutu prihvatio loptu na grudi, spustio je i preciznim udarcem poslao u mrežu Betisa.

Bio je to njegov 16. gol ove sezone na 18 mečeva, zaista sjajan učinak.

Ipak, to nije bilo dovoljno jer je Betis u 66. minutu stigao do izjednačenja i boda.

Bio je to prelijep gol,Ruibal snažnim udarcem sa 20 metara poslao je loptu u mrežu Madriđana za konačnih 1:1.

Real je imao sreće pred kraj jer je Isko pogodio stativu u 90. minutu, da bi posljednju šansu za Betis propustio Čadi Riad u sedmom minutu nadoknade, navodi B02.