Sve dalje od vrha: Ronaldo i Al Nasr ostali bez 3 boda (VIDEO)

Fudbaleri Al-Nasra odigrali su neriješeno 2:2 sa ekipom Abhe u 9. kolu saudijskog šampionata pa bi naredno kolo mogli da padnu izvan Top 5 timova na tabeli.

Kristijano Ronaldo

Kristijano Ronaldo ovog puta nije bio strelac ali je izveo najbolji potez utakmice i njime inicirao akciju iz koje je Al-Nasr poveo.

Strijelci za domaći tim bili si Otavio i Taliska, ali je u nastavku uslijedio šokantan razvoj događaja po domaći sastav i navijače.

Bguir je u 36. minutu prepolovio razliku pogotkom iz penala i vratio nadu gostima pred odlazak na odmor.

U nastavku, Ronaldo, Mane, Brozović, Taliska nisu usjpeli da probiju odbranu Abhe i kazna je bila surova – stigla je u drugom minutu nadoknade.

Strijelac je bio još jedan dobro poznati lik sa terena najjačih evropskih liga, Kamerunac Toko Ekambi.

I on je, poput velikog broja igrača, minulog ljeta stigao u Saudijsku Arabiju, doduše njegov transfer protekao je “ispod radara”, ali je svakako vrlo značajan po ovaj klub – pokazalo se to i u ovoj utakmici.

Nekadašnji napadač Viljareala pogodio je mrežu Al-Nasra u završnim trenucima utakmice i bacio u očaj Ronalda i ostale zvezde domaćeg tima.

Pre ostali mečeva ove runde Al-Nasr zauzima treće mesot na tabeli, navodi B92.