"TO JE SAMO UTAKMICA" Vlahović oduševio izjavom o meču sa Fiorentinom (VIDEO)

Ono što je ove sezone započeo u Juventusu, srpski napadač Dušan Vlahović je nastavio u Torinu.

Vlahović je na debiju za Juventus protiv Verone postigao gol za svega 13 minuta, a onda je i na drugoj utakmici protiv Sasuola odigrao sjajno. Srpski napadač je u 83. minutu postigao pobjedonosni gol (2:1) i svojoj ekipi trasirao put ka polufinalu Kupa Italije, gde ih čeka njegov bivši klub, Fjorentina.

Iako je mnogo uradio za “ljubičaste” kako golovima, tako i unosnim transferom, rastanak nije prošao idealno, naprotiv. Navijači su mu žestoko zamjerili što je pojačao omraženog rivala, čak ni prvi čovek kluba Roko Komiso nije lijepo govorio o njemu, pa je jasno da povratak na “Artemio Franki” neće biti jednostavan.

Do njega će doći 3. martam, kada se igra se prva polufinalna utakmica u Firenci, dok je revanš više od mesec i po dana kasnije u Torinu (21. april).

Nakon što je bilo jasno da će ova dva tima odmjeriti snage, svi su očekivali Vlahovićevu reakciju, ali je pokazao da je već dovoljno zreo, kako igrački, tako i kada je ponašanje van terena u pitanju, iako ima tek 22 godine.

Poslije pobjede protiv Sasuola, Vlahovića je novinarka upitala da li je spreman za ne tako “toplu” dobrodošlicu u Firenci?

– Mislim samo na meč i da pobijedim u njemu, ništa drugo mene ne zanima. To će za mene biti utakmica kao i svaka druga, dolazimo da igramo fudbal i to nije nikakav problem za mene – poručio je Vlahović i jasno pokazao da nema nameru da podgreva atmosferu.