Trener Zvezde nakon pobjede "Doveli smo pobjedu u pitanje, iscrpljeni smo" (FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su kragujevački Radnički 4:3 u gostima, ali nisu oduševili.

O problemima koje su crveno-bijeli ispoljili tokom borbe sa Šumadincima govorio je poslije meča pomoćni trener gostiju Boris Savić.

On kaže da je ekipa pravila neke nedoustive greške koje su je umalo koštale pobjede i dodaje da je meč, za igrače, bio delikatan zbog psiho fizičkog pražnjena protiv Jang Bojsa.

“Ono što smo očekivali od Radničkog to su i uradili. Najveći problem nam je bila njihova direktna igra nakon oduzete lopte. Nismo uspijevali da pokupimo tu prvu loptu, a zatim i drugu, i tu nam je Radnički stvarao dosta problema, pogotovo na početku utakmice. Poslije toga uspjeli smo da se vratimo u utakmicu, da postignemo golove. Drugo poluvrijeme je bilo negdje mirnije, na rezultatu 4:2 imali smo dvije-tri situacije da završimo utakmicu, i onda opet nedopustivo primamo gol i dovodimo u pitanje sam rezultat. Čestitam ekipi Radničkog na odličnom otporu, otvorenom fudbalu i želim im mnogo sreće u nastavku prvenstva”, rekao je on prenosi B92.