TRIJUMF NAKON HAOSA U narednim danima svi će pričati o navijačima, ne o pobjedi Pazaraca (FOTO)

Derbi meč 11. kola kola Superlige Srbije između Novog Pazara i Vojvodine završen je pobjedom domaćih (3:1), ali će se u narednim danima malo pričati o fudbalu.

Srđan Jovanović traži da se isprazni dio tribina u Novom Pazaru

Naime, duel je prekinut je u 10. minutu, nakon što je petarda pala ispred nogu golmana domaće ekipe Nikole Mirkovića!

Naime, navijači Novog Pazara su ubacili petarde u teren, a jedan je esksplodirala ispred Mirkovića koji je “pao kao pokošen.” Takođe, jedna je pala i ispred defanzivca Pazaraca Sisea.

Sudija Srđan Jovanović je odmah prekinuo meč, povukao je igrače kao tunelu, da bi u međuvremenu tražio da se dio tribine gde se nalazi “Torcida” isprazni.

Potom je odlučio da povuče timove u svlačionice, jer je smatrao da igračima nije garantovana bezbjednost. Meč je nastavljen tek nakon što je ispunjen njegov zahtjev, 60 minuta nakon prekida, a poslije haosa su se bolje snašli domaći fudbaleri. Poveli su golom Rafaela Flora u 56. minutu, na 2:0 povisio je Nikola Karaklajić, a smanjio Aleksa Vukanović. Ipak, novi trijumf domaćih potvrdio je Rašak Aldešina pet minuta prije isteka vremena.