TSC siguran protiv Mladosti: Da li Partizan gubi bitku i za drugo mjesto

Fudbaleri TSC-a pobjedili su Mladost iz Lučana s 2:1 u 27. kolu prvenstva Srbije i tako skočili na drugo mjesto ispred Partizana.

Tim iz Bačke Topole je do pobjede došao golovima Miloša Cvetkovića u 15. i Saše Jovanovića u 36. minutu. Jedini gol za goste postigao je Nemanja Tomić iz penala u 87. minutu.

Ekipa trenera Žarka Lazetića ovim trijumfom izbila je na drugo mjesto sa 55 bodova i tako je na treću poziciju potisnula Partizan koji ima jedan bod manje. Drugo mjesto je ove sezone veoma bitno u prvenstvu Srbije jer će i vicešampion igrati kvalifikacije za Ligu šampiona.

Prvak Srbije će direktno u grupnu fazu elitnog takmičenja, a na šampinskom putu je Crvena zvezda koja ima 17 bodova više od TSC-a