KO JE OŠTEĆEN Ovo su sve sporne situacije na meču TSC-Partizan (VIDEO)

Prava ludnica na startu.

TSC - Partizan

Fudbaleri TSC i Partizana odigrali su neriješeno 3:3 u prvom kolu Superlige Srbije u meču punom preokreta i drame.

Domaćin je do boda došao u 97. minutu, a vidjeli smo i tri penala, crveni karton i poništeni gol.

Jedan od glavnih aktera ovog meča bio je i sudija Milan Mitić, koji je imao pune ruke posla tokom svih 90 minuta.

Sve je krenulo od momenta kada je svirao penal za TSC, nakon što je odsvirao kraj prvog poluvremena. To se zaista rijetko viđa, a domaćin je izjednačio na 2:2 nakon toga golom Ifeta Đakovca.

U drugom je sve počelo kada je poništen gol mladog štopera Partizana Mihajla Ilića. Gledao se ponovo VAR i nakon njegove intervencije sudija je digao ruku u 57. minutu i označio ofsajd.

Zatim je u 76. minutu VAR ponovo morao da donese bitnu procenu, jer je Danilo Pantić na samoj ivici kaznenog prostora oborio Miloša Cvetkovića.

Mitić je pokazao na bijelu tačku, a igrači Partizana su se nakon toga žestoko bunili.

Na kraju, utakmica je produžena za pet minuta, dok je TSC gol za izjednačenje postigao u 96. minutu, te je to bio još jedan od razloga za negodovanje crno-bijelih.

Iz partizana su odmah reagovali, pa povukli saopštenje, a za danas su najavili zvaničan stav kluba.