UBJEDLJIVA POBJEDA PARTIZANA Crno bijeli savladali kiparskog drugoligaša

Fudbaleri Partizana savladali su u drugom pripremnom meču na Kipru tamošnjeg drugoligaša Aja Napu rezultatom 4:0 (0:0).

Igor Duljaj

Identičnim rezultatom crno-bijeli su u prvom meču porazili lučansku Mladost.

Strijelci za Duljajev tim bili su Natho, Kalulu, Saldanja i Severina – svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu

Partizan je danas profitirao zbog činjenice da je bio u stalnom “visokom presingu” i da je vršio pritisak na “prvu loptu” protivnika što bi trebalo da bude i “modus operandi” igre lidera na proljeće.

Takav pristup donio je situacije iz kojih su igrači Partizana uspjeli da ubjedljivo savladaju i ovog rivala, istina nižeg ranga.

Bibars Natho je bio strijelac prvog gola u 49. minutu, potom i asistent kod pogodaka Alda Kalulua u 63. i Saldanje u 90. minutu.

Mrežu Kiprana pogodio je i Ksander Severina, kojem je asistirao De Medina iz posljednje linije.

Prvo poluvrijeme za Partizan su igrali: Stevanović, Filipović, Šehović, Roganović, Saničanin, Kastiljo, Šćekić, Jevremović, Trifunović, Nikolić, Baždar, dok su u drugom nastupili Krunić, Stojković, Antić, Marković, De Medina, Stjepanović, Natho, Kalulu, Zahid, Severina, Saldanja, prenosi B92.