UVERTIRA ZA MUNDIJAL Odlična partija mladog srpskog reprezentativca (VIDEO)

U danu kad je udarna fudbalska vijest u Italiji glasila "Juventus kupuje Strahinju Pavlovića", srpski reprezentativac je odgovorio - golom i iznuđenim penalom za pobjedu Salcburga.

Igrao se meč osmine finala u kojem je šampion Austrije deklasirao nekada jaku, a sada već godinama slabu Admiru 6:1 (4:0).

Pavlović je zatresao mrežu u 25. minutu, a penal je iznudio u 74. minutu. Kao takav bio je jedan od najboljih na terenu, mada blistali su i ostali, pogotovo jedan Hrvat, Bosanac i Slovenac.

U strijelce su se, dakle, upisali i slovenački reprezentativac Benjamin Šeško, reprezentativac BiH Amar Dedić, Hrvat Roko Šimić. Kad sim se doda Srbin Strahinja Pavlović – sve zvuči kao dobar vic, piše Sportal.