UŽASNE SCENE Golman iznijet sa terena (VIDEO)

Užasna scena se dogodila na utakmici Kupa Rumunije u kojoj je Kluž pobijedio ekipu Dumbravite rezultatom 5:0.

Svi golovi su pali u drugom poluvremenu i to poslije izmene jer je golman domaćina pao u nesvest.

U 35. minutu Vito Mistrati je snažno udario golmana Roberta Mikloša u situaciji kada je jurio dugu loptu u šesnaestercu Dumbravite. Napadač je želio da glavom da postigne gol, ali se sudario sa golmanom Miklošem.

Mistrati je bio pri svjesti nekoliko sekundi, ali se Mikloš srušio na travu i izgubio svjest na nekoliko minuta. Igrači Dumbravite su uplašeni dozivali lekarsku ekipu na teren.

Doktori su odmah intervenisali i tražili da hitna pomoć takođe pomogne, a golman je iznijet sa terena na nosilima nakon što mu je postavljena i kragna oko vrata.